Свої - Чужі. Анатолій Ротарь
17-10-2016
Свої - Чужі. Анатолій Ротарь

22 жовтня в Арт-галереї «Мануфактура» відбудеться відкриття виставки «Свої-Чужі». Автор робот Анатолій Ротарь – найяскравіший представник сучасного мистецтва, висококваліфікований спеціаліст, творчість якого побудована на міцному фундаменті академічної школи.

Свідоцтвом творчої активності художника є більший ніж 10-річний виставковий досвід на міжнародній і національній платформі. Крім того Анатолій Ротарь є постійним учасником скульптурних салонів. Кожен наступний творчий прояв митця знов закріплює за ним видатне місце, що він займає у вітчізняному арт-осередку.

Виставка «Свої-Чужі» об’єднує як пластику скульптора, так і його живописні твори. Скульптурні роботи майстра відзначаються неповторною особливістю виконання і відбором матеріалів. Пластичність та проникливість експресії, легкість рухів, витонченість форм скульптору вдається передати із допомогою сучасних технік і технологій.

Цикл, представлених до експозиції полотен, виконано в змішаній техніці. Автор ставить актуальне для сучасної моделі світу питання: до чого ведуть незворотні процеси глобалізації? Його цікавить становлення нового типу взаємовідносин етносів та культур в світі, внутрішні кордони якого виявляються все більше розмитими, внаслідок взаємопроникнення цінностей Західної та Східної цивілізацій.

Людина-космополіт – такою є центральна тема, що об’єднує широке різноманіття представлених на виставці робіт художника.


Виставка триватиме з 22.10.16 по 23.12.16

 

Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2
Час роботи: щодня з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747