Допрем’єрний показ комедії «Велика Втеча» у кінотеатрі Баттерфляй Ультрамарин!
27-10-2016
Допрем’єрний показ комедії «Велика Втеча» у кінотеатрі Баттерфляй Ультрамарин!

Дата: 1 листопада 2016 р.

Час: 19:00

Місце: кінотеатр Баттерфляй Ультрамарин, вул. Урицього, 1а

Собака – справжній друг людини. Але що робити собаці, якщо вона потрапила у халепу, а люди десь далеко? Кінотеатр Баттерфляй Ультрамарин та кінопрокатна компанія «Вольга Україна» запрошують усіх на єдиний допрем’єрний показ анімаційної комедії «Велика Втеча».  Дізнаймося разом, як брати наші менші рятуються від проблем. Юних глядачів чекатиме веселий вечір із різноманітними розвагами та смачними ласощами.

1 листопада о 19:00 приходьте до нас у кінотеатр Баттерфляй Ультрамарин, щоб переглянути смішну та милу анімаційну комедію та трошки відпочити від холодної осені. Яскраві фарби, смішні герої та цікавий сюжет не залишать байдужими ані дітей, ані дорослих. Обіцяємо, вам буде весело, адже пригоди безтурботного пса Оззі, який потрапить у справжню собачу в’язницю – це історія про те, як можна знайти нових друзів та виплутатися із різних проблем, не втрачаючи оптимізму та віри у себе.

Впродовж вечора на наших юних гостей чекатимуть смачні солодощі, різноманітні розваги і атмосфера справжнього безтурботного дитинства. Музичний супровід від Гурт-Йо-Гурт. Ведучий – Андрій Кіше.