Допрем’єрний показ комедії «Дуже погані матусі» у кінотеатрі Баттерфляй DeLuxe!
14-08-2016
Допрем’єрний показ комедії «Дуже погані матусі» у кінотеатрі Баттерфляй DeLuxe!

Серпень, саме час відриватися на повну! Кінотеатр Баттерфляй DeLuxe та кінопрокатна компанія «Вольга Україна» запрошують усіх на єдиний допрем’єрний показ шаленої комедії «Дуже погані матусі» (Bad Moms). На гостей чекатимуть насичена музична та розважальна програма, а також розіграш подарунків

Ви втомилися від буденних справ, душа бажає чогось веселого та гаряченького? Вже 18 серпня о 19:30 гості події у кінотеатрі Баттерфляй DeLuxe потраплять в атмосферу спекотної вечірки для запальних дівчат, де можна забути, хоча б тимчасово, про постійні клопоти та роботу. Адже, якою б сильною не була прекрасна половина людства, вона теж заслуговує на відпочинок. І ми обіцяємо, цей відпочинок запам’ятається кожному. Разом із героїнями Міли Куніс, Кетрін Хан, Крістен Белл ми згадаємо, як можна пуститися берега навіть тоді, коли треба встигати бути ідеальною і на роботі, і в сім’ї.

Впродовж вечора на гостей чекатиме фуршет, яскраве бармен-шоу, розіграш подарунків і навіть дещо гарячіше. Гратиме DJ Даша Коломієць.