Офіційне відкриття нового кінотеатру мережі Баттерфляй – Баттерфляй Нивки!
07-12-2018
Офіційне відкриття нового кінотеатру мережі Баттерфляй – Баттерфляй Нивки!

Запрошуємо усіх на офіційне відкриття кінотеатру Баттерфляй Нивки, яке відбудеться 15 грудня о 16:00. Для наших глядачів ми підготували приємну несподіванку – гостей очікує спеціальний показ веселої сімейної комедії – «Пригоди S Миколая», адже дуже символічно відкривати український кінотеатр демонстрацією саме української стрічки.

На гостей очікує спілкування, фото та автограф-сесія із зірками фільму – Машею Єфросиніною,  Василем Вірастюком та Григорієм Боковенко. Це – чудова нагода не тільки першими відвідати новий кінотеатр, але і поринути у справжнісінькі пригоди із самим Святим Миколаєм.

Кінотеатр Баттерфляй Нивки розташовано за адресою вул. Данила Щербаківського, 58, що дозволить кінолюбителям відразу декількох районів швидко потрапляти на запланований сеанс. У кінокомплексі - 4 великих кінозалів (103 місця в кожному) із сучасним устаткуванням для забезпечення якісного зображення на широкому екрані. Глядачів очікує широкий репертуар світових та українських прем’єр, аби задовольнити навіть найвибагливішого.

«Пригоди S Миколая» - це сімейна українська комедія, яка оповість історію про хлопчика Артема та його сестру Полю. Їх сім’я зовсім нещодавно перебралася з великого міста до затишного будиночка в Карпатських горах. І опинилися вони там саме перед одним із найулюбленіших свят дітей – Днем Святого Миколая. Усі слухняні хлопчики та дівчатка повинні отримати подарунки від Миколая. Батьки вирішили проїхатися в місто і залишити Артема разом із сестрою Полею вдома самих. У цей час до них завалився сам Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан". Діти повинні зробити все можливе, щоб не дати чоловікові зробити свою брудну справу. І допоможуть їм в цьому всі хлопці та дівчата в окрузі. Справжній Святий Миколай і його свято обов'язково будуть врятовані!..