Дивись українске
07-12-2017
Дивись українске

Проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» - це комплексний соціальний комунікаційний проект, головною метою якого є  сприяння розвитку українського кінематографа шляхом об’єднання фахівців кіногалузі, проведення спеціальних індустріальних заходів та створення якісного кінопродукту.

За рік реалізації проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» (проект стартував у листопаді 2016 року) провів власний конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО» (342 автори подали 501 роботу на конкурс), серед яких широке журі у складі 84 експертів обрали 20 найкращих сценаріїв, за якими розпочалась екранізація добірки фільмів Проекту.

З квітня 2017 року розпочався знімальній період екранізації сценаріїв переможців для подальшої демонстрації у кінотеатрах країни.  Унікальність проекту полягає у створенні універсального кінопродукту, який за своїм форматом (всі фільми добірки мають короткометражну редакцію (фільм-анонс) хронометражем у 3 хв.) охопить максимальну кількість українського глядача по всій Україні. До проекту залучено 15 українських режисерів серед яких: Олесь Санін, Олександр Кірієнко, Михайло Іллєнко, Андрій Дончик, Олександр Ітигілов, Віктор Придувалов, Наталія Давиденко, Тарас Томенко та інші.

Фільми-анонси Проекту плануються до показу у кінотеатрах перед основними фільмами сеансів. Починаючи з грудня 2017 року фільми-анонси виходять на широкі екрани кінотеатрів партнерів Проекту: 11 фільмів вже готові до демонстрації та кіновиробництво 9-ти іде за графіком реалізації.

Перелік кінотеатрів де будуть демонструватися фільми проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!» буде оприлюднено на сайті www.kinoua.org та www.facebook.com/dyvysukrainske

Двадцять фільмів Проекту у режисерських (розширених) редакціях додатково формують  два тематичні кіноальманахи «На своїй землі» та «Двері». Прокат кіноальманахів заплановано на друге півріччя 2018 року.

Ініціатором Проекту є Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!».