Новини
Триває конкурс «СВОЄ КІНО».
24-11-2016
Триває конкурс «СВОЄ КІНО».

В рамках проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє» продовжується конкурс сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО»

Концепція конкурсу («Майбутнє творять люди») спрямована на підтримку та заохочення розвитку українського кінематографу, оскільки він є важливою і невід’ємною складовою формування нової культури нашої країни. Мережа кінотеатрів «Баттерфляй» бере участь та всебічно підтримує конкурс «СВОЄ КІНО». Для нас важливо, щоб вже сьогодні в українському кінематографі відбувалися зміни, які зроблять його майбутнє зокрема, та майбутнє всієї країни загалом краще. Можливість демонструвати на великому екрані нове українське кіно є для нас важливою справою, оскільки це дозволяє розповсюджувати вітчизняний продукт у максимально якісному вигляді. Інша справа, що сьогодні хоча є запит на українське, але далеко не усі роботи потрапляють до прокату, оскільки привертають недостатньо уваги. Медійна підтримка конкурсу – це ще один спосіб нагадати про те, що в Україні є власне кіно!

 «СВОЄ КІНО» чекає на сценарії та сценарні заявки короткометражних ігрових фільмів, осердям яких є ідеї про те, як люди прагнуть кращого майбутнього, надихаються ним, втілюють різноманітні ідеї та допомагають іншим творити нове, краще життя. Спробувати свої сили у конкурсі можуть усі охочі, головне, щоб їх роботи відповідали вищеозначеній концепції «Майбутнє творять люди!».

Детальна інформація про Конкурс на сайті www.kinoua.org.

Незабаром