Баттерфляй


Правила придбання квитків

Квитки можно придбати в касі кінотеатру або ж оформити на цьому сайті

1. Щоб оформити квиток на сайті, натисніть на сеанс, який ви бажаєте відвідати, та оберіть бажані місця. Місця, доступні для замовлення, виділені зеленим кольором. Якщо ви хочете змінити місце, натисніть на вже обране місце для відміни та оберіть нове. Введіть свою електронну пошту, на яку буде надіслано квиток та підтвердіть що ви згодні із правилами оформлення квитків онлайн. Щоб скинути усе замовлення, натисніть «Відмінити». Після того як ви обрали місця натисніть «Оформити».

2. Після того, як ви натиснули «Оформити», місця буде заброньовано на 5 хвилин для виконання операції оплати. Натисніть «Сплатити» для переходу на сторінку оплати системи LIQPAY.

3. На сторінці оплати введіть реквізити картки та натисніть «Підтвердити». Якщо ви є користувачем Приват24, то для підтвердження реквізитів необхідно ввести свій пароль від Приват24. Натисніть «Підтвердити».

4. На наступній сторінці натисніть «Підтвердити», аби підтвердити, що ви приймаєте умови Користувацької угоди LIQPAY.

5. Після здійснення оплати ви отримаєте ID вашого замовлення (буде також вказаний у електронному квитку). Після підтвердження оплати вам буде надана сторінка з кодом квитанції, де ви зможете ввести свою електронну адресу для отримання копії квитанції, та  повернутися на наш сайт для отримання файлу с електронними квитками.

Важливо! Будь ласка, не ігноруйте отримання платіжної квитанції на вашу електронну адресу. У разі непорозумінь він вам знадобиться.

6. Після оплати ви будете повернуті на наш сайт на сторінку з вашими електронними квитками у вигляді pdf-файлу. Збережіть цей файл або роздрукуйте. Копію квитків ви також отримаєте на свою електронну пошту.

Важливо! Електронні квитки не дають права на відвідування сеансу. Щоб відвідати сеанс, електронні квитки необхідно обміняти на касах кінотеатру на звичайні. Для цього необхідно надати касиру роздрукований квиток або ж назвати коди ваших квитків. Електронні квитки обмінюються позачергово.

Техпідтримка з питань онлайн-продажу у кінотеатрі Butterfly De Luxe - (063) 232-55-41

Техпідтримка з питань онлайн-продажу у кінотеатрі Butterfly Нивки - (063) 813-55-87

Увага! Зазначені правила не розповсюджуються на кінотеатри Баттерфляй Ультрамарин та Баттерфляй Космополіт.

Гарного перегляду!


Правила повернення квитків

1. Якщо квиток придбано на касі, його можна повернути не пізніше, аніж за 30 хвилин до початку сеансу. Для цього потрібно звернутися до касира. Відшкодовується повна вартість квитка (виключення: якщо квиток було заброньовано заздалегідь, вартість бронювання (5 грн) не повертається).

2. Якщо квиток придбано онлайн, необхідно скористатися сервісом «Повернути квиток» на сайті мережі Баттерфляй не пізніше, аніж за 2 години до початку сеансу. У вказане поле необхідно ввести номер вашого замовлення (ID) (вказується у електронному квитку у лівому верхньому кутку). Ви можете повернути як усі квитки із замовлення, так і частину квитків. Гроші за квиток будуть повернуті на ту ж картку, з якої були списані, але з вирахуванням комісії електронного банкінгу. Строк повернення – 24 години.

Увага! У разі, якщо ви вже обміняли електронний квиток на звичайний, перед поверненням через електронний сервіс необхідно повернути цей квиток (який ви попередньо отримали при обміні) на касу кінотеатру. Після цього ви можете скористатися сервісом «Повернути квиток» (див. правила вище). Без повернення звичайного квитка на касу скористатися цим сервісом неможливо. Нагадуємо, що повернути електронний квиток можливо не пізніше, аніж за 2 години до початку сеансу.

Техпідтримка з питань повернення квитків у кінотеатрі Butterfly De Luxe - (063) 232-55-41

Техпідтримка з питань повернення квитків у кінотеатрі Butterfly Нивки - (063) 813-55-87

Увага! Зазначені правила не розповсюджуються на кінотеатри Баттерфляй Ультрамарин та Баттерфляй Космополіт.